Jak skorzystać?

Dla kogo?
Wybierz ten pakiet, jeśli chcesz poznać ogólny stan swojego organizmu. 

Jak przygotować się do badania?
Badania wykonaj na czczo. Przed badaniami możesz pić dowolne ilości wody oraz zażywać standardowe leki. Bezpośrednio przed i po badaniu unikaj wysiłku fizycznego i stresu.

Ile czeka się na wyniki?
Wyniki otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego.

Gdzie można zrobić badanie?
Listę wszystkich punktów pobrań znajdziesz
tutaj. Nie musisz wcześniej umawiać się na wizytę. Wystarczy, że wygenerujesz kod badania, zapiszesz ID użytkownika MultiLife, i z tymi danymi udasz się do najbliższego punktu pobrań.

Co wchodzi w skład pakietu?

  • morfologia krwi (pełna) – podstawowe badanie oceniające ogólną kondycję organizmu Krew najlepiej pobierz na czczo rano, a ostatni posiłek poprzedniego dnia zjedz nie później niż o godz.18.00.
  • glukoza – podstawowe badanie w rozpoznawaniu i monitorowaniu leczenia cukrzycy. Wykorzystywane w identyfikacji zaburzeń tolerancji węglowodanów oraz metabolizmu węglowodanów w chorobach wątroby oraz trzustki. Badanie wykonaj na czczo.
  • lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG) – ilościowa ocena frakcji cholesterolu i trójglicerydów, przydatna w diagnostyce dyslipidemii oraz w ocenie ryzyka miażdżycy i chorób sercowo-naczyniowych. Badanie wykonaj na czczo.

Wszystkie badania są wykonywane z krwi. 

Przejdź do innych pakietów badań