Jak skorzystać?

Dla kogo?
Wybierz pakiet jeśli chcesz określić stan funkcjonowania gruczołu tarczycy – zarówno profilaktycznie, jak i w przypadku występujących dolegliwości.

Jak przygotować się do badania?
Badania najlepiej wykonaj rano.

Ile czeka się na wyniki?
Wyniki otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego.

Gdzie można zrobić badanie?
Listę wszystkich punktów pobrań znajdziesz
tutaj. Nie musisz wcześniej umawiać się na wizytę. Wystarczy, że wygenerujesz kod badania, zapiszesz ID użytkownika MultiLife, i z tymi danymi udasz się do najbliższego punktu pobrań.

Co wchodzi w skład pakietu?

  • TSH – najczulsze badanie wykrywające zaburzenia czynności tarczycy (łącznie z zaburzeniami bezobjawowymi) oraz umożliwiające monitorowanie i ocenę skuteczności leczenia niedoczynności i nadczynności tarczycy. Nie musisz być na czczo, ale badanie najlepiej wykonaj rano.
  • FT4 – badanie służy do diagnostyki i monitorowania leczenia chorób tarczycy. Wzrost stężenia FT4 towarzyszy nadczynności, a spadek – niedoczynności tarczycy.
  • anty-TPO – badanie polega na oznaczeniu poziomu autoprzeciwciał skierowanych przeciwko antygenom tarczycy. Przeciwciała przeciwko peroksydazie (anty-TPO) są przeciwciałami własnymi organizmu swoistymi w stosunku do peroksydazy tarczycy (TPO).

Wszystkie badania są wykonywane z krwi. 

Przejdź do innych pakietów badań