Jak skorzystać?

Dla kogo?
Wybierz ten pakiet, jeśli chcesz zdiagnozować lub wykluczyć choroby dróg żółciowych oraz choroby przewodu pokarmowego. Wykonuj badania cyklicznie w ramach całościowych badań okresowych.

Jak przygotować się do badań?
Badania wykonaj na czczo. Przed badaniami możesz pić dowolne ilości wody oraz zażywać standardowe leki. Bezpośrednio przed i po badaniu unikaj wysiłku fizycznego i stresu.

Ile czeka się na wyniki i gdzie można je odebrać?
Wyniki otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego.

Gdzie można zrobić badanie?
Listę wszystkich punktów pobrań znajdziesz
tutaj. Nie musisz wcześniej umawiać się na wizytę. Wystarczy, że wygenerujesz kod badania, zapiszesz ID użytkownika MultiLife, i z tymi danymi udasz się do najbliższego punktu pobrań.

Co wchodzi w skład pakietu?

  • próby wątrobowe - znaczenie wielkości parametrów wątroby (enzymów wątrobowych i bilirubiny) jest istotne w diagnostyce laboratoryjnej chorób wątroby i dróg żółciowych. Krew najlepiej pobierz na czczo rano, a ostatni posiłek poprzedniego dnia zjedz nie później niż o godz.18.00.
  • albumina – badanie przesiewowe wykorzystywane w diagnostyce chorób wątroby, nerek, jelit, skóry, stanów septycznych, stanów niedożywienia.
  • HBs przeciwciała - oznaczenie stężenia przeciwciał anty-HBs, specyficznych dla powierzchniowego antygenu wirusa zapalenia wątroby typu B (HBV) w surowicy krwi, w celu ustalenia poziomu serokonwersji badanego.
  • HCV przeciwciała - jakościowe oznaczenie przeciwciał anty-HCV w surowicy krwi, przydatne
    w diagnostyce wirusowego zapalenia wątroby typu C (WZW C).

Wszystkie badania są wykonywane z krwi. 

Przejdź do innych pakietów badań